Hakkımızda

imagesCA734LJV imagesCAD2K04K kullan1

T.C. M.E.B İNANIR MESLEK EDİNDİRME KURSU
Akademi formatıyla eğitim sektöründe tartışmasız lider konumunda marka olmuştur.
Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış kurumumuz, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine her geçen gün bir yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak bugüne kadar binlerce uzman yetiştirmiştir. Birçok farklı özelliklere sahip bu kursiyerlerimiz aldıkları eğitim sonrası iş hayatlarında başarılarıyla bizleri temsil etmiş referans olmuşlardır.
Çevrelerine yaydıkları olumlu etkiler ve bunun sonucunda artan talepler yeni okullar açmamızı gerektirmiştir.Bu güne kadar Faaliyetlerini İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Şubesinde sürdüren kurumumuz Sultanbeyli ve Ankara şubesi ile eğitim hizmetlerini genişleterek sürdürmeye devam edecektir.
Eğitim almak için yola çıkan öğrencilerimiz Güzellik Uzmanlığı derslerinin yanı sıra aldıkları profesyonel makyaj, protez tırnak, kalıcı makyaj seminerlerinde ufku geniş, teknoloji ile barışık estetisyenler olarak iş hayatına katılmaktadırlar.Bugüne kadar mezun olan tüm kursiyerlerimizi aldıkları eğitim ve istekleri doğrultusunda işe yerleştirilmiş ve hatta öğrencilerin büyük bölümü aynı zamanda eğitimine devam ederken stajyer olarak da iş hayatındaki yerlerini almışlardır.Tecrübeli ve uzman hocaların eşliğinde verilen eğitimlerin sonunda kursiyerlerine, uzun vadeli planlarla istihdam sağlayan kurumumuz isteyen birçok güzellik salonu, klinik ve SPA merkezlerinin de estetiysen ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilere cevap vermektedir.
Son yıllarda Sektöre olan yoğun ilgi ciddi bir istihdam ortamı yaratmıştır, elbette bu durumda estetisyenlere olan ihtiyacı artırmış ve günden güne kaliteli elaman arayışları ciddi boyutlara ulaşmıştır. Biz bu ihtiyaç doğrultusunda sunduğumuz kaliteli eğitimlerle sektörde ihtiyaca cevap veren özellikle aranan bir kurum olarak hem öğrencilerimize hem de sektöre katkıda bulunmuş oluyoruz..Öğrencilerimize sağladığımız iş ortamı ve sektöre olan katkılarımız verdiğimiz hizmetlerimizin olumlu etkileridir,
Öğrencilerimizin aldıkları eğitimlerin kalitesi ise katıldığımız çeşitli yarışmalarda aldıkları ödüllerdir.2011 Yılı Mart ayında Beauty Forum Dergisinin düzenlediği Make Up 2011 Türkiye Makyaj Yarışmasında okulumuz adına katılan öğrencilerimiz Ceylin ARPAKUŞ 1. Havva TATLIER 2. ve Pınar TAYFUR 3. gelerek ödül almaya hak kazanmışlardır.

Ekim ayında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen Avrupa finalinde 1. Gelen öğrencimiz Ceylin ARPAKUŞ ülkemizi temsil edmiştir. Yarışmalarda aldıkları başarıların haricinde her yıl hazırladığımız O yıl içinde mezun olmuş tüm kursiyerlerimize, özel bir mekanda düzenlediğimiz kep giyme töreniyle de onları taçlandırıyoruz. Güzellik sektörüne olan talebin hızla arttığı son zamanlarda güzellik uzmanlığını tercih eden adaylara eğitimli ve bilinçli bir şekilde yerlerini almalarını öneririz.
T.C.ÖZEL İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSLARI
Çağımızın popüler mesleğine hazırlanın
1984 Yılından itibaren hizmetinizdeyiz.
İbrahim Nadi İNANIR
Sevgi ve saygılarımla
Kurumumuz İnanır Şirketler Grubudur