Sinema-Tiyatro Tv Makyajı

0_0_0_0_313_468_csupload_50982287 300x300

Show Sahne Sinema Efekt ve Plastik Makyajı
Makyaj gün içinde canlılık sağlık güzel görünüm saglayan doğal görünen dozda olmalıdır Özel günlerde özel durumlarda ise daha yoğun ve özellikli olmalıdır.

Sahne ve stüdyo makyajı günlük makyajdan farklıdır Yoğun ışık veren spotlar ve ışıklandırma sistemi altında çalışan kişilerin makyajlarında dikkat edilmesi kurallar vardır En kısa makyajı tercih eden yada makyaj yapmadan kişilere bile çekimler için makyaj yapmak şarttır . Kadınlar renkleri kullanmada özgür olmalarına rağmen erkek kendi doğal görünümünde olmayı tercih eder Kuvvetli spot ışıkların altında çekime katılacak herkese ışığın yanlış yansımalarını önlemek için mutlaka ışığı kırıcı ve dogru görüntüyü yakalamaya yardımcı bir fon makyajı yapılmalıdır .
Sinema filmleri diziler defileler TV çekimleri için birbirinden çok farklı makyajlar uygulanmaktadır. Gündelik makyaja göre daha fark bilgiler ve yöntemler gerektiren bu makyajların yapabilmek için özel eğitim gereklidir.Işığın ve renklerin özellikleri hastalıkların yaraların çizgilerin ve farklı efektlerin gerçekleştirilmesi konusunda teknik ve pratik özel bilgiler kullanılır.
Show Sahne Sinema Efektleri
Gündüz ve Gece Makyajı* Tv Makyajı*Show Makyajı*Işık Gölge Oyunları*Efekt Makyajı*Çizgi Çalışması
Sıyrıkların Oluşturulması*Kel Kafa Yapma*Kaş Kapama Kurşun Yarası Yapma Bıyık ve Sakal Yapma
Yaşlandırma ( Boya ve Lateks ile ) Morluklar Yanık Çalışması Kurslarımız 2.5 ay sürmektedir eğitme